O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

PIKNIK RODZINNY - odblaskowo - Ostrołęka

2017-09-25

I znowu trafiliśmy do Ostrołęki. Tym razem na zaproszenie Miejskich Zakładów Komunikacji 


uczestniczyliśmy w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez MZK.

Dla nas była to swoista kontynuacja rozpoczętej miesiąc wcześniej wspólnej akcji ODBLASK TO NIE OBCIACH, która ma na celu promocję noszenia odblasków i to nie tylko przez dzieci, ale również przez młodzież i dorosłych.

Ponownie mogliśmy oglądać nietypowy autobus oznakowany logotypami Partnerów naszej wspólnej akcji, której jednym z efektów były wcześniej wyprodukowane "magiczne" tuby. I tak jak poprzednio, tak i tym razem prezentowaliśmy przybyłym gościom zasadę jej działania. "Magia" swoje zrobiła i było sporo zaskoczenia i niedowierzania, że jest tak duża różnica, kiedy po ciemku ktoś nosi odblaski i ktoś inny nie. Rozdaliśmy też sporo odblaskowych ludzików i wspólnie z dzieciakami wycięliśmy też inne kształty z odblaskowych folii w różnych kolorach.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tak wyjątkowej akcji. A na terenie MZK działo się naprawdę sporo - rajd rowerowy, w którym uczestniczyło ok. 300 uczestników w różnym wieku, konkursy z "wypasionymi" nagrodami, pokazy, występy na scenie i to, co było dla nas największym zaskoczeniem - konkurs na wykonanie modelu autobusu z materiałów odpadowych. Potrzeba było sporo miejsca, żeby pomieścić wszystkie modele, bo była ich ponad setka. Ale największe wrażenie zrobiła na nas jakość wykonania i niesamowita dbałość o szczegóły. Zobaczcie zresztą sami galerię zdjęć.

To było bardzo pracowite, ale i bardzo satysfakcjonujące popołudnie dla nas i mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wizyta w Ostrołęce.Zobacz więcej:

MZK

strony internetowe Bydgoszcz