O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

JUNIOR CAMP - charytatywne kolonie - Funka

2017-08-07

Pędzimy przez życie coraz szybciej. Nie mamy czasu na nic. Bierzemy co się da. Ale życie to nie tylko branie. To również dawanie i dzielenie się z innymi. Ale nie tylko pieniędzmi i innymi "dobrami materialnymi". Możemy podzielić się również naszym czasem i pomysłami.

Oczywiście większość z nas powie "nie mam czasu dla rodziny a co dopiero dla innych". Ale czy tak jest naprawdę? Czy nie szukamy tylko wymówek? Straconego czasu już nam nikt nie odda. Więc dbajmy i pamiętajmy przed wszystkim o najbliższych, ale również, kiedy nadarzy się taka okazja zróbmy coś dla innych.

I nam właśnie taka okazja się trafiła. Fantastyczna ekipa ludzi z firmy PMI Poland Chapter zorganizowała charytatywne kolonie dla dzieciaków i zapytała nas, czy moglibyśmy pomóc. Szybko się "dogadaliśmy", że kilka naszych pomysłów można wykorzystać. Pojechaliśmy na miejsce i ... zrobiliśmy dla dzieciaków łódkę z butelek, przy okazji akcentując temat zanieczyszczania i ochrony środowiska. Wykorzystaliśmy też do zabawy "wodną rurę" a nasz przesympatyczny kolega Roman zaprezentował naszą "magiczną" tubę opowiadając jednocześnie dlaczego tak ważne jest noszenie odblasków. Dzieciaki wycinały z folii swoje własne odblaski - czyli połączenie zabawy z edukacją.

Na koniec i my dostaliśmy najwspanialszą nagrodę, czyli uśmiech na twarzach dzieci. Bezcenne.Zobacz więcej:

Junior Camp

strony internetowe Bydgoszcz