O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASK TO NIE OBCIACH - prezentacja autobusu - Konin

2016-12-22

Poprawa bezpieczeństwa na ulicach i drogach to nasz wspólny cel bez względu na to gdzie mieszkamy, jakiego wyznania jesteśmy i jakie są nasze preferencje polityczne.

Konin to już kolejne miasto na naszej "trasie" promującej noszenie odblasków a która odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Konina Józefa Nowickiego.

Kluczem do naszych działań był autobus a ten mieliśmy w dyspozycji dzięki wielkiej życzliwości konińskiego MZK

Tak jak we wcześniejszych akcjach głównym celem było wyprodukowanie "magicznych" tub, które mają przekonywać nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych, że nawet ten najmniejszy odblask może nam uratować zdrowie a nawet życie.

Świetnie nam się układała współpraca z firmą Agrys Plus, która zaprojektowała nietypową grafikę a następnie okleiła autobus

Ale ta wyjątkowa akcja nie mogłaby się odbyć, gdybyśmy nie mieli wsparcia naszych Partnerów i Sponsorów za co chciałbym bardzo gorąco im podziękować.Bardzo się cieszę, że już podczas prezentacji autobusu, która odbyła się na parkingu

rozpoczęła się dyskusja jak najlepiej wykorzystać tą akcję do popularyzacji noszenia odblasków. Pojawiło się też kilka pomysłów i chęć współpracy w szerszym gronie. Mam nadzieję, że tak się stanie i podjęte będą kolejne działania a moja wizyta w Koninie nie będzie ostatnią.

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim Partnerom i Sponsorom za udział i wsparcie, bo to dzięki Wam ta wyjątkowa akcja mogła zostać zrealizowana. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek i wkrótce usłyszycie o kolejnych akcjach promujących noszenie odblasków.


Pamiętajcie, że ODBLASK TO NIE OBCIACH.


 


Zobacz również:

Urząd Miasta

Urząd Miasta

Przegląd Koniński

Straż Miejska

WORD

Lajt

WORD cd.

strony internetowe Bydgoszcz