O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASK TO NIE OBCIACH - Indykpol AZS Olsztyn - Olsztyn

2016-11-19

Ponownie odwiedziliśmy stolicę Warmi i Mazur - Olsztyn. Tym razem powodem był mecz Indykpolu AZS Olsztyn z aktualnym mistrzem Polski Zaksą Kędzierzyn Koźle.

Ale nie była to wycieczka, tylko kolejna odsłona naszej akcji ODBLASK TO NIE OBCIACH, która ma przekonać dzieci, młodzież i dorosłych do noszenia odblasków.

Chciałbym bardzo gorąco podziękować gospodarzom tego meczu, Indykpolowi AZS Olsztyn

za świetną współpracę. Począwszy od informacji na klubowej stronie www, przez prezentację obu drużyn, gdzie zawodnicy wyszli w kamizelkach odblaskowych oraz możliwość opowiedzenia kibicom w kilku słowach o naszej wspólnej akcji.

Oczywiście nie zabrakło również pokazu naszej "magicznej" tuby oraz rozdawania odblaskowych ludzików. A tu bardzo nam pomogły wolontariuszki klubu. Szybko opanowały temat i chwilę później szalały już wśród kibiców.

"Zaodbalskowaliśmy" też kilka znanych osób - zobaczcie zresztą sami na zdjęciach kogo udało się nam przekonać do tego symbolicznego wsparcia naszych działań.

A na zakończenie otrzymaliśmy piłkę z autografami zespołu.

Wyjechaliśmy zmęczeni, ale ze świadomością, że wspólnie z klubem wykonaliśmy kawał dobrej roboty i z nadzieją, że wielu kibiców zrozumiało, że ODBLASK TO NIE OBCIACH.

strony internetowe Bydgoszcz