O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASK TO NIE OBCIACH - mecz Anwilu - Włocławek

2015-12-12

Dzisiejszy mecz był wspaniałą okazją do promowania noszenia odblasków i przekonywania kibiców, że każdy, nawet najmniejszy odblask może nam uratować zdrowie a nawet życie.
Tym bardziej, że w Hali Mistrzów mogliśmy przekonywać do tego nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych.

Dlatego też wielkie podziękowania należą się koszykarzom i kierownictwu klubu Anwil Włocławek

że bardzo aktywnie wsparli naszą akcję ODBLASK TO NIE OBCIACH, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski.
Więcej o akcji i jej uczestnikach możecie zobaczyć klikając TUTAJ.

Ogromnie się cieszę, że w te działania zaangażowali się również inni partnerzy tego projektu, czyli przedstawiciele fabryki Sanitec Kolo oraz włocławskich oddziałów BZ WBK.

I nie są to jedyne działania, które będą realizować w ramach tzw. wolontariatu pracowniczego. Wypatrujcie ich uważnie, bo wkrótce…

Wspólnie prezentowaliśmy kibicom „magiczną” tubę i rozdawaliśmy odblaskowe ludziki.
W przerwach odbyły się konkursy rzutów „wzbogacone” o dodatkowe pytania z zakresu bezpieczeństwa. Kibice otrzymali nagrody ufundowane przez klub Anwil Włocławek.
Został też wybrany najbardziej odblaskowy kibic, który również otrzymał upominek ufundowany przez klub. A na tego, który zrobi zdjęcie specjalnego autobusu jeżdżącego po ulicach Włocławka promującego akcję i jako pierwszy prześle to zdjęcie do klubu czeka kolejna niespodzianka.

Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów dzisiejszych działań i mamy nadzieję, że większość z tych, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać zrozumiała nasz przekaz i teraz na ulicach Włocławka będzie można zobaczyć zdecydowanie więcej „zaodblaskowanych” ludzi a takie działania będą kontynuowane również na kolejnych meczach.

Jeszcze raz dziękujemy klubowi Anwil Włocławek za wsparcie.

I pamiętajcie, że ODBLASK TO NIE OBCIACH.

 

Zobacz również:

Anwil Włocławek - zapowiedź

strony internetowe Bydgoszcz