O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

WIDOCZNI - BEZPIECZNI W BYDGOSZCZY - podsumowanie akcji - Bydgoszcz

2015-12-09

W siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy odbyło się oficjalne podsumowanie projektu "Widoczni - bezpieczni w Bydgoszczy", na którego realizację Miasto Bydgoszcz otrzymało dofinansowanie z Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań "Razem bezpiecznie".

"Gospodarzem" konferencji prasowej był Krzysztof Kosiedowski, rzecznik bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, instytucji, która była inicjatorem, autorem i koordynatorem całego projektu.

Głos zabrali również zaproszeni goście a wśród nich m.in. wiceprezydent Bydgoszczy Iwona Waszkiewicz, Zastępca Dyrektora ZDMiKP Jacek Witkowski, Dyrektor bydgoskiego WORD-u Marek Staszczyk oraz pozostali przedstawiciele Partnerów i Sponsorów projektu.
Miałem i ja okazję powiedzieć kilka słów o naszych "magicznych" tubach oraz odblaskowych ludzikach i mam olbrzymią satysfakcję, że były one bardzo ważną częścią tego wyjątkowego projektu.

W trakcie spotkania odbył się m.in. pokaz mody odblaskowej i zwycięskich prac wykonanych przez uczniów bydgoskich szkół oraz.

Nie sposób opisać wszystkich działań, w których przez ostatnie 6 miesięcy brali udział uczestnicy projektu. Ponad 20 różnych firm i instytucji stworzyło naprawdę wyjątkowy projekt, którego efekty będą oddziaływać jeszcze długo po jego zakończeniu. Dość powiedzieć, że wspólnie rozdaliśmy ponad 40.000 różnych elementów odblaskowych a do bydgoskich szkół i przedszkoli trafiło blisko 200 "magicznych" tub.

Większość działań można zobaczyć na oficjalnej stronie Bydgoszczy kliknij tutaj.

 

Zobacz również:

Oficjalny Serwis Bydgoszczy

TVP Panorama

TVP Bydgoszcz - Zbliżenia (patrz 19 min. 48 sek.)

TVP Bydgoszcz - Rozmowa Dnia

Teleexpress Extra

Straż Miejska Bydgoszcz

Kapral-Car

WORD Bydgoszcz


strony internetowe Bydgoszcz