O nas Nasze akcje Media o nas Nasi Przyjaciele Kontakt
Aktualności Archiwum Spotkania

ODBLASKOWO ZNACZY BEZPIECZNIEJ - autobus jeżdzi dalej - Toruń

2015-07-07

Jak pamiętacie pod koniec zeszłego roku ruszyliśmy na toruńskie ulice z akcją ODBLASKOWO ZNACZY BEZPIECZNIEJ. Jej symbolicznym wizerunkiem był wyjątkowy autobus. Wyjątkowy, bo znalazły się na nim logosy wielu instytucji, firm i sponsorów, dzięki którym mogliśmy wyprodukować "magiczne" tuby i odblaskowe ludziki. Trafiły one następnie m.in. w ręce Policji, Straży Miejskiej, Urzędu Miasta a docelowo do toruńskich przedszkoli i szkół. W akcji wzięły udział rónież kluby sportowe.

Ten nietypowy projekt miał na celu przede wszystkim promocję noszenia odblasków i przekonanie nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych, że nawet najmniejszy odblask może nam uratować życie.

Autobus był wynajęty na 6 miesięcy, ale wspólnie z uczestnikami tego projektu doszliśmy do wniosku, że warto ten okres wydłużyć o kolejne pół roku.

A stało się to możliwe dzięki życzliwości wielu instytucji i wsparciu sponsorów. A przy okazji wyprodukowaliśmy kolejną partię 10.000 odblaskowych ludzików, które będą wspomagać naszą akcję.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że razem możemy sprawić, że na naszych ulicach i drogach będzie bezpieczniej.

strony internetowe Bydgoszcz